- klubkolarskizory

KLUB KOLARSKI ŻORY
Działalność Klubu dofinansowana środkami z budżetu miasta Żory
Przejdź do treści

Menu główne:

Archiwum > Rok 2016
Mistrzostwa Rydułtów w kolarskich przełajach - Rydułtowy 11.11.2016

kategoria młodzik
- Konrad Juraszczyk - miejsce 1
III Memoriał im. Stanisława Szozdy - Puchar Polski w Kryterium Ulicznym w Prudniku - Prudnik 25.09.2016

kategoria klasa V dziewczęta
- Olimpia Siwek - miejsce 3

kategoria klasa V chłopcy
- Oskar Marcinkowski - miejsce 5

kategoria klasa VI chłopcy
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 2
- Mikołaj Szulik - miejsce 3

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 6
- Błażej Limański - DNF
- Grzegorz Nazarko - DNF
- Adam Szczotka - DNF

kategoria młodzik
- Aleksandra Wóltańska - DNF

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 17
Mistrzostwa Śląska w jeździe parami - Gliwice 24.09.2016

kategoria żaków:
- para: Mikołaj Szulik, Wojciech Wojcieszyński - miejsce

kategoria młodzików:
- para: Adam Szczotka, Mateusz Koczar - miejsce 1
- para: Błażej Limański, Aleksandra Wóltańska (para mieszana) - miejsce 5

kategoria juniorek młodszych:
- Karolina Kawka - miejsce 1
XLVIII Kryterium Kolarskie w Wieluniu - Wieluń 18.09.2016

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 9
- Adam Szczotka - miejsce 19
XX Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka - Polanka Wielka 17.09.2016

Wspaniałe zwycięstwo Mateusza Koczara!!!
Po dwuosobowej ucieczce Mateusz zwycięzył  w pasjonującej walce finiszowej.

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 1
- Adam Szczotka - miejsce 6
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 13
- Błażej Limański - DNF

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 5
Mistrzostwa Polski MTB - Jelenia Góra 11.09.2016

kategoria chłopcy rocznik 2004
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 15
- Oskar Marcinkowski - miejsce 16
Mistrzostwa Śląska MTB - Węgierska Górka 10.09.2016

kategoria żakini
- Olimpia Siwek - miejsce 4

kategoria żak
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 3
- Oskar Marcinkiewicz - miejsce 12

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 4
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 7
- Grzegorz Nazarko - miejsce 8
- Błażej Limański - miejsce 9

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 4
Wyścig o Puchar Wójta Gminy Szuszec - Suszec 4.09.2016

kategoria chłopcy 11-12 lat
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 1
- Oskar Marcinkowski - miejsce 3

kategoria dziewczęta 13-16 lat
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 2
XII Kryterium o Puchar Burmistrza Miasta Imielin - Imielin 04.09.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 3

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 6
- Adam Szczotka - miejsce 12

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 12
Puchar Polski MTB XCO - Głuchołazy 03.09.2016

kategoria młodzik
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 25
- Adam Szczotka - DNF
9 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tour de Rybnik - Rybnik 28.08.2016

kategoria 11 – 12 lat chłopcy
- Mikołaj Szulik - miejsce 4

kategoria 11 – 12 lat dziewczęta
- Olimpia Siwek - miejsce 7
Puchar Starosty Pszczyńskiego i Burmistrza Pszczyny - Pszczyna 24.07.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 2
- Olimpia Siwek - miejsce 17

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 5
- Adam Szczotka - miejsce 7
- Kamil Śpiewok - miejsce 11
- Grzegorz Nazarko - miejsce 14
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 15

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 12
XIV Tyskie Kryterium Fiata - Tychy 23.07.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 3

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 3
- Mateusz Koczar - miejsce 7
- Kamil Śpiewok - miejsce 15
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 17
- Grzegorz Nazarko - miejsce 18

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 14
Mini Tour de Pologne 12-18.07.2016

WIELKI SUKCES ADAMA SZCZOTKI i DRUŻYNY w NOWYM SĄCZU !!!

W Nowym Sączu po samotnej ucieczce w wspaniałym stylu etap wygrał zawodnik naszego klubu ADAM SZCZOTKA !!!
Znakomite czwarte miejsce wywalczył drugi z naszych zawodników MATEUSZ KOCZAR !!!

Rewelacjnie spisała się również cała drużyna młodzików która zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej

Wyniki z poszczególnych etapów

Warszawa 12.07.2016

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 11

Katowice 13.07.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 10
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 14

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - DNF

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 7
- Adam Szczotka - miejsce 11
- Kontrad Juraszczyk - DNF
- Grzegorz Nazarko - DNF
- Kamil Śpiewok - DNF
- Błażej Limański - DNF

Nowy Sącz 14.07.2016

kategoria żak
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 7
- Mikołaj Szulik - miejsce 9

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 19

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 1
- Mateusz Koczar - miejsce 4
- Kamil Śpiewok - miejsce 12
- Grzegorz Nazarko - miejsce 42
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 44

Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej !!!

Rzeszów 15.07.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 5
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 6

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 29

kategoria młodzik
- Kamil Śpiewok - miejsce 14
- Adam Szczotka - miejsce 19
- Mateusz Koczar - miejsce 25
- Grzegorz Nazarko - miejsce 26
- Kontrad Juraszczyk - DNF

Zakopane 16.07.2016

kategoria żak
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 4
- Mikołaj Szulik - miejsce 21

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 18

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 8
- Kamil Śpiewok - miejsce 18
- Adam Szczotka - miejsce 31
- Grzegorz Nazarko - miejsce 39
- Kontrad Juraszczyk - DNF

FINAŁ - Kraków 18.07.206

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 14
- Mateusz Koczar - miejsce 21
XXVI Ogólnopolski Wyścig Kolarski - Kobyla Góra, Ludwików, Droszew - 01-03.07.2016

dzień pierwszy - Kobyla Góra 01.07.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 10

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 18

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 5
- Adam Szczotka - miejsce 21
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 43

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 17

dzień drugi - Ludwików 02.07.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 4

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 19

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 14
- Adam Szczotka - miejsce 22
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 37

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 20

dzień trzeci - Droszew 03.07.2016

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 8

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 18

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 5
- Adam Szczotka - miejsce 18
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 39

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 12

Klasyfikacja Generalna

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 8

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 18

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 4
- Adam Szczotka - miejsce 18
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 37

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 17
Zawody z cyklu Szukamy Następców Olimpijczyków - Raszków, 25-26.06.2016

Jazda indywidualna na czas 25.06.2016

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 25

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 6

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 12

Jazda ze startu wspólnego 26.06.2016
 
kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - DNF

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 28

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 12
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w kolarstwie szosowym - Raszków, 25-26.06.2016r

Jazda indywidualna na czas 25.06.2016

kategoria chłopcy klasa V
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 52
- Mikołaj Szulik - miejsce 82

kategoria chłopcy klasa VI
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 31

Jazda ze startu wspólnego 26.06.2016
 
kategoria chłopcy klasa V
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 40
- Mikołaj Szulik - miejsce 45

kategoria chłopcy klasa VI
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 21
Mistrzostwach Śląska UKS kryterium uliczne o Puchar Birmistrza Miasta Rydułtowy - Rydułtowy 21.06.2016

Liga Kryteriów ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy - Rydułtowy 19.06.2016

Cross rowerowy - Gliwice 17.06.2016

Mistrzostwach MTB o Puchar Sołtysa Czernicy - Czernica 15.06.2016

Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Koziegłowy 11-12.06.2016

Jazda indywidualna na czas 11.06.2016

kategoria żak
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 5
- Mikołaj Szulik - miejsce 8

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 22

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 9
- Mateusz Koczar - miejsce 14
- Kamil Śpiewok - miejsce 20
- Grzegorz Nazarko - miejsce 43
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 44
- Błażej Limański - miejsce 45

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 30

Jazda ze startu wspólnego 12.06.2016
 
kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 8
- Wojciech Wojcieszyński - miejsce 22

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 22

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 6
- Kamil Śpiewok - miejsce 12
- Adam Szczotka - miejsce 35
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 42
- Grzegorz Nazarko - miejsce 47
- Błażej Limański - miejsce 51

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 30
Pucharu Polski oraz eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Turawa 04-05.06.2016

Jazda indywidualna na czas (Niwki) 04.06.2016

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 7
- Mateusz Koczar - miejsce 14
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 42
- Kamil Śpiewok - miejsce 43
- Grzegorz Nazarko - miejsce 53

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 47

Jazda ze startu wspólnego (Szczedrzyk) 05.06.2016

kategoria młodzik
- Kamil Śpiewok - miejsce 14
- Adam Szczotka - miejsce 16
- Mateusz Koczar - miejsce 28
- Grzegorz Nazarko - miejsce 49
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 57

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 44
Cross rowerowy - Orzesze 03.06.2016

Pucharu Polski kobiet oraz eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Darłowo 28-29.05.2016

Jazda indywidualna na czas 28.05.2016

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 40

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 69

Jazda ze startu wspólnego 29.05.2016

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - DNF

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - brak informacji na stronie PZKOL o zajętym miejscu
III Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Miasta Darłowa - Darłowo 27.05.2016

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 23

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 31
Cross rowerowy - Gliwice 24.05.2016

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 2
Mistrzostwa Śląska UKS w crosie rowerowym - Rydułtowy 20.05.2016

katgoria chłopcy rocznik 2000-2002
- Adam Szczotka - miejsce 1
XIII Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury" 13-15.05.2016

Jazda ze startu wspólnego 13.05.2016

kategoria młodzik/młodziczka
- Adam Szczotka - miejsce 13
- Kamil Śpiewok - miejsce 17
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 30
- Mateusz Koczar - miejsce 44

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 5

Jazda indywidualna na czas 14.05.2016

kategoria młodzik/młodziczka
- Adam Szczotka - miejsce 8
- Mateusz Koczar - miejsce 10
- Kamil Śpiewok - miejsce 12
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 34
- Karolina Kawka - miejsce 36

Jazda ze startu wspólnego 15.05.2016

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 6
- Kamil Śpiewok - miejsce 10
- Mateusz Koczar - miejsce 15
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 40
- Karolina Kawka - n/w

Klasyfikacja generalna

- Adam Szczotka - miejsce 12
- Kamil Śpiewok - miejsce 17
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 34
- Mateusz Koczar - miejsce 42
Puchar Polski w Gostyniu - Gostyń 07-08.05.2016

Jazda indywidualna na czas 07.05.2016

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 11

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 55

Jazda ze startu wspólnego 08.05.2016

kategoria żakini
- Olimpia Siwek - DNF

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 25
- Kamil Śpiewok - miejsce 49
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 61
- Błażej Limański - miejsce 66

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 62
Mistrzostwa Śląska UKS w jeździe parami na czas oraz kryterium uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy - Rydułtowy 01.05.2016

Jazda parami

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 3

kategoria młodzik
- Kamil Śpiewok/ Adam Szczotka - miejsce 1
- Mateusz Koczar/ Konrad Juraszczyk - miejsce 4

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka/ Aleksandra Wóltańska - miejsce 2

Kryterium uliczne

kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 3

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 4

kategoria młodzik
- Kamil Śpiewok - miejsce 1
- Mateusz Koczar - miejsce 2
- Adam Szczotka - miejsce 3
- Konrad Juraszczyk - miejsce 7

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 3
Puchar Polski w Zamościu 22-23.04.2016

Jazda indywidualna na czas 22.04.2016
kategoria młodzicka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 18

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 11
- Kamil Śpiewok - miejsce 19
- Grzegorz Nazarko - miejsce 31
- Kontrad Juraszczyk - miejsce 34

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 12

Jazda ze startu wspólnego 23.04.2016
kategoria młodzicka
- Aleksandra Wóltańska - DNF

kategoria młodzik
- Kamil Śpiewok - miejsce 16
- Adam Szczotka - miejsce 21
- Grzegorz Nazarko - miejsce 32
- Kontrad Juraszczyk - DNF

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 11
Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o "Puchar Wójta Gminy Chrząstowice" - Dębie 17.04.2016

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 18
- Mateusz Koczar - miejsce 23
- Kamil Śpiewok - miejsce 27
- Grzegorz Nazarko - miejsce 60
- Konrad Juraszczyk - 68
Liga Kryteriów ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy - Rydułtowy 10.04.2016

Jazda indywidualna na czas
kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 4

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 5

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 2
- Kamil Śpiewok - miejsce 3
- Mateusz Koczar - miejsce 4
- Grzegorz Nazarko - miejsce 3

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 3

Kryterium uliczne
kategoria żak
- Mikołaj Szulik - miejsce 4

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 4

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 2
- Mateusz Koczar - miejsce 3
- Kamil Śpiewok - miejsce 6
- Grzegorz Nazarko - miejsce 7

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 3
Otwarcie sezonu kolarskiego 2016 - Sobótka 03.04.2016

kategoria młodziczka:
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 49

kategoria młodzik:
- Mateusz Koczar - miejsce 16
- Adam Szczotka - miejsce 40
- Kamil Śpiewok - miejsce 52
- Grzegorz Nazarko - miejsce 82

kategoria juniorka młodsza:
- Karolina Kawka - miejsce 62
I eliminacja Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym - Dzierżoniów 02.04.2016

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 35

kategoria młodzik
- Mateusz Koczar - miejsce 11
- Adam Szczotka - miejsce 15
- Kamil Śpiewok - miejsce 21
- Grzegorz Nazarko - miejsce 45

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka - miejsce 58
VIII Otwarte Mistrzostwa Orzesza Cross Country o Puchar Burmistrza Miasta - Orzesze 20.03.2016

kategoria żakini
- Olimpia Siwek miejsce 9

kategoria żak
- Mikołąj Szulik - miejsce 8

kategoria młodziczka
- Aleksandra Wóltańska - miejsce 5

kategoria młodzik
- Adam Szczotka - miejsce 3
- Kamil Śpiewok - miejsce 8
- Grzegorz Nazarko - miejsce 12
- Konrad Juraszczyk - 15

kategoria juniorka młodsza
- Karolina Kawka -miejsce 7
Licencja Sportowa Nr PZKol./2/2015 | NIP: 6511717127 | REGON: 360306020 | Konto klubowe: 38 1090 1766 0000 0001 2976 2972, BZ WBK 1 Oddział w Żorach
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego